Kara Taşımacılığı
Dünyanın her ülkesine ve her şehrine zamanında yük taşımacılığı
Deniz Taşımacılığı
Siz gönderinizi ve gideceği limanı söyleyin, diğer her şeyi bize bırakın
Hava Taşımacılığı
İster koli, ister tonlarca yük; EBL ile hızlı hava taşımacılığı

Faydalı Bilgiler

Yurtdışı Taşımacılık Hizmetleri

Karayolu Taşımacılığı

EBL Taşımacılık, gerçekleştirdiği sürekli planlamalar ile müşteri memnuniyeti ve kalite standartları ilkelerine uygun güvenilir iş ortakları sayesinde Komple - Parsiyel uluslararası karayolu taşımalarında ithalat ve ihracat firmalarına hizmet vermektedir.

Bu hizmetleri diğer taşımacılık kolları ile birleştirerek, ithalat ve ihracat firmalarının tır sevkiyatlarında tam sorumluluk ve istenilen hizmet seviyesinde, tır taşımacılığı ve dağıtım çözümleri sunmaktadır.

Türkiye'ye veya Türkiye'den Avrupa ve Ortadoğu ülkelerine uluslararası karayolu taşımacılığı hizmetleri verilmektedir.

devamı...

Denizyolu Taşımacılığı

EBL Taşımacılık Avrupa'nın ve dünyanın her limanına her türlü yükün taşımasını gerçekleştirebilen, ithalat ve ihracat firmalarına hızlı, güvenilir, ekonomik ve kaliteli deniz taşımacılığı hizmeti vermektedir.

İthalat ve ihracat firmalarından gelen talepler üzerine deniz taşıması ile birlikte, deniz-kara, deniz-hava, ve deniz-demiryolu kombine taşımacılık hizmetleri de sunmaktadır.

devamı...

Havayolu Taşımacılığı

EBL Taşımacılık, yoğun uçuş planlaması ve sistemli kargo operasyon desteği ile tüm ihracat ve ithalat sevkiyatlarınızda havayolu taşımacılık servis hizmeti sağlanmaktadır. Geniş havayolu iş birlikteliklerimiz ile hava alanı ve gümrük işlemlerinde ithalat ve ihracat firmalarına kolaylık sunmaktadır.

devamı...