Kara Taşımacılığı
Dünyanın her ülkesine ve her şehrine zamanında yük taşımacılığı
Deniz Taşımacılığı
Siz gönderinizi ve gideceği limanı söyleyin, diğer her şeyi bize bırakın
Hava Taşımacılığı
İster koli, ister tonlarca yük; EBL ile hızlı hava taşımacılığı

Faydalı Bilgiler

EBL Taşımacılık Kurumsal

Uluslararası taşımacılıkta uzman ekibimiz ile hizmetinizdeyiz.

EBL Uluslar arası Taşımacılık kurulduğu zamandan günümüze kadar karayolu, denizyolu, havayolu ve demiryolu alanlarında, bir çok yerli ve yabancı ithalat ve ihracat firmasına uluslar arası taşımacılık hizmeti vermiştir ve çalışmalarına büyük bir başarı ile devam etmektedir.

Yurtdışı taşımacılığı alanında her zaman daha bilgili, daha hızlı, daha güvenilir ve daha ahlaklı olmayı kendisine ilke edinmiş deneyimli ekibimiz ile her geçen gün bağlantı ağımız genişlemiş ve iş ortaklarımız artmıştır. Bu kapsamda birçok firma, yurtdışı taşımalarında bizi tercih etmiştir. Bu kapsamda birçok firma, yurtdışı taşımalarında bizi tercih etmiştir. Bu sonuç, bizi uluslar arası taşımacılık sektöründe referans olarak gösterilecek güvenilir bir iş ortağı haline getirmiştir ve bu özelliğimizi her daim korumayı, en büyük görevimiz olarak görmekteyiz.

Yurtdışı taşımacılığında en önemli etken deneyimdir. Karşılaşılan sorunları çözemiyorsanız, değişen mevzuatlar bilmiyorsanız, değişen çevre şartlarından haberdar değilseniz uluslararası taşımacılıkta her zaman zorlanırsınız. Biz, EBL Taşımacılık olarak Türkiye'deki ve dünyadaki tüm değişiklikleri devamlı takip ederek gelecekte karşımıza çıkabilecek sorunları önceden tayin ederiz ve buna göre hareket ederiz.

Siz de Avrupa'ya ve dünyanın tüm ülkelerine gönderilerinizi bizim aracılığımız ile gözünüz arkanızda kalmadan gerçekleştirebilir.

Değerlerimiz

Zamanında Taşımacılık: Dünyanın hangi ülkesine olursa olsun zamanında taşımacılık.

Her şey Dahil Hizmet: Müşterilerimizin taşımacılık konusunda bize güvenmeleri yeterli, çünkü biz her şeyi sizin adınıza, kusursuz şekilde gerçekleştiriyoruz.

Güvenilir İş Birliği: Çalışma hayatımızda ödün vermediğimiz iki önemli özellik güven ve ahlaktır.

Daha fazla bilgi almak ve diğer servisler hakkında ayrıntılı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.